Grote tas / shopper van ecru katoen met zwarte hartjes print.
Deze toffe tas hebben we speciaal ontworpen om lekker een dagje mee te nemen naar het strand. Maar de tas is ook heel goed te gebruiken als jouw nieuwe favoriete boodschappentas of weekendtas.
De tas is voorzien van een mooie hartjesprint en aan de binnenzijde van de tas zit nog een vakje voor je telefoon, sleutels of andere belangrijke spulletjes. Het binnenvakje (16 x 19 CM) is voorzien van een rits en de tas zelf is voorzien van een magneetsluiting. Neem je de tas mee naar het strand? Dan is de magneetsluiting wellicht overbodig, want in deze tas stop je met gemak een badlaken, zelfs wel twee of drie. De tas is namelijk extra groot, 50 x 39 x 21 CM. De tas is voorzien van twee hengsels, een kleine om de tas in de hand te dragen en een grote om de tas over je schouder te dragen.
Het kan zijn dat je tas nog wat kreukelig is bij binnenkomst, dit komt omdat de tas gevouwen verzonden wordt. Je kan de tas bij binnenkomst altijd even strijken.