Bag 2 Bag Grote portemonnee “ Mirabel “, diagonale strepen. écht leer.
Bag 2 Bag, een écht Nederlands merk, opgezet door 2 leuke spontane meiden uit Brabant. De productie is in India en word absoluut uitgevoerd onder goede werk omstandigheden en géén kinder arbeid. Bij álle artikelen van dit merk krijg je een echt leren, bijpassende sleutel-/tashanger. Deze kan er uiteraard ook af en aan iets anders gehangen worden.
Grote portemonnee met een rits rondom. Dit model is gemaakt van diagonale stroken leer en past bij diverse tassen uit de collectie. Diverse vakjes, zie foto. Er zit een polslus aan. Een portemonnee om jaren plezier van te hebben.
Materiaal; 100% leer.
In meerdere kleuren verkrijgbaar.
Doordat leer een natuurproduct is, kunnen er onderling wat kleine kleurverschillen zijn. Dit is onoverkomelijk met een natuurproduct. Uiteraard zijn alle modellen afzonderlijk gecontroleerd en akkoord bevonden.
Afmeting; 20 breed x 11 hoog x 2 cm.